Laptopy i komputery - porównaj ceny

Gdzie i o której zamówić jutro PlayStation 5?

  • Rajsi
  • 18.11.2020
  • 0

Już jutro wielki dzień, ponieważ swoją wyczekiwaną premierę ma PlayStation 5. Przypomnijmy przed samym debiutem konsoli, że gdy uda nam się ją kupić, możemy spodziewać się dwóch aktualizacji, które ważą łącznie około 1,6 GB. Pierwsza pozwoli, by konsola PlayStation 5 odczytywała gry ze starszej generacji za pomocą zewnętrznego dysku SSD. Druga łatka to po prostu poprawa stabilności i wydajności całej konsoli.

No i właśnie, nasuwa się pytanie – w jaki sposób jutro dostać konsolę?
Wielu graczy, którzy chcą się szybko stać posiadaczami nowej generacji od Sony niestety swego czasu nie zdążyło zakupić konsoli poprzez zamówienie przedpremierowe. Na szczęście jutro będzie możliwość zamówienia PlayStation 5, lecz nie będzie to łatwe.

Otóż w sklepach takich jak Media Expert, Media Markt czy Neonet będziemy mięć możliwość, by zamówić konsolę ale trzeba być szybkim ponieważ ich ilość będzie mocno ograniczona. Sklepy rzucą PlayStation 5 na swój asortyment około godziny 10:00. Trzeba być więc przygotowanym, by zdążyć nabyć swój egzemplarz.

Przypominamy również, że będziemy mogli kupić PlayStation 5 tylko i wyłącznie online, jednak w sklepach stacjonarnych nie będzie żadnych konsol.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *