Forza Horizon 5 z nowymi screenami i gameplay’em ukazującymi piękno mapy

  • Rajsi
  • 27.07.2021
  • 0

Jak wiemy Forza Horizon 5 zbliża się do nas wielkimi krokami.
Nowa odsłona kultowej serii ukaże się już 9 listopada 2021 roku na komputerach z Windowsem 10 oraz na konsolach Xbox One i Xbox Series. Przypomnijmy od razu, że Forza Horizon 5 zabierze nas do Meksyku czyli nowej lokalizacji, w której przyjdzie nam jeździć.

Dzisiaj przychodzimy z nowymi screenami oraz gameplay’em. Twórcy tym razem kładą nacisk na pokazanie jak bardzo malowniczy i zróżnicowany będzie świat gry.
Na początku warto wspomnieć, że w grze będziemy mieli dostępnych kilka „biomów„: Canyon, Tropical Coast, Farmland, Arid Hills, Jungle, Living Desert, Rocky Coast, Sand Desert, Swamp, Urban City of Guanajuato.

W Forza Horizon 5 przyjdzie nam zwiedzać naprawdę niesamowite i zróżnicowane miejsca , także na pewno nie będziemy się nudzić.
W grze spotkamy to co z Meksykiem kojarzy się najbardziej czyli wielkie kaniony oraz rozległe pustynie. Oprócz tego będziemy mogli pojeździć na nieco bardziej dzikich terenach jak tropikalne dżungle, w których z pewnością przyda nam się off-roadowy samochód. Jak już o off-roadzie mowa to oczywiście nie będzie mogło zabraknąć mokradeł oraz bagien, a także górskich szczytów.
Oprócz tego napotkamy się na piękne piaszczyste oraz kamienne plaże, które będą otoczone malowniczymi klifami.
Dla fanów spokojnej jazdy również się coś znajdzie. W produkcji zobaczymy też rozmaite i wielkie pola oraz łąki, a także mniejsze i większe miasteczka.

Screeny oraz gameplay:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *