Forza Horizon 4 trafi na Steam

  • Rajsi
  • 20.02.2021
  • 0

Zapewne znacie lub kojarzycie świetną grę jaką jest Forza Horizon 4 od Microsoftu. Oczywiście tytuł dostępny jest tylko i wyłącznie w Microsoft Store oraz na platformach konsol Xbox. Naturalnie, jest to produkcja ekskluzywna, która jest swego rodzaju wizytówką dla Microsoftu i konsol Xbox. Jednak już niedługo wszystko się zmieni!

Otóż Microsoft zapowiedział, że Forza Horizon 4 trafi na Steam!
Ma to nastąpić już niebawem bo 9 marca. Gra zadebiutuje tam w wersji standardowej oraz ze wszystkimi dodatkami, także użytkownicy Steam będą mieli duży wachlarz możliwości.

Jest to na pewno ciekawy ruch ze strony Microsoftu, ponieważ Forza Horizon 4 będzie pierwszą grą z całej serii, która wyleci spod skrzydeł Microsoftu na inną platformę.
Jednak na szczęście, firma zadbała o cross-play, także nie będzie problemu żeby użytkownicy wszystkich platform na których będzie dostępna Forza grali wspólnie razem.

Ceny jeszcze nie poznaliśmy, lecz jeśli już teraz Forza Horizon 4 widnieje na platformie Steam!

Czytamy: 
Dynamiczne pory roku całkowicie zmienią największy motoryzacyjny festiwal świata. Weź w niej udział samodzielnie lub stwórz drużynę wraz z innymi graczami. Podziwiaj historyczne zakątki Brytanii, przemierzając wspólny otwarty świat w jednym z 450 różnych modeli samochodów do zebrania i zmodyfikowania. Wyścigi, popisy kaskaderskie, budowanie i eksploracja – wybierz swoją specjalność i zostań supergwiazdą Horizon.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *