TELEDYSK - TO THE TOP

For Honor z darmowym weekendem

  • Rajsi
  • 23.07.2020
  • 0

Okazji do zgarnięcia za darmo For Honor było sporo. Jeśli jednak nie daliście rady pobrać swojej kopii gry do biblioteki to teraz możecie przynajmniej wypróbować tytuł za darmo.
Ostatni weekend należał do Ghost Recon Breakpoint w które mogliśmy zagrać za darmo. Ten weekend jest troszkę odmienny tematycznie.

Otóż Ubisoft organizuje darmowy weekend z For Honor. W tytuł możemy już grać, a akcja skończy się w poniedziałek – 27 lipca, o godzinie 22:01.
Z ofert skorzystają wszyscy, ponieważ tyczy się ona graczy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Naturalnie produkcja zniknie z naszej biblioteki po zakończeniu darmowego weekendu.

Oczywiście do testowania mamy udostępnioną pełną wersję gry. Niestety graczy Xbox One potrzebują abonamentu Xbox Live Gold by skorzystać z weekendu.

Jeśli gra nam się spodoba i postanowimy ją kupić to możemy skorzystać z aż 80% zniżek. Wszystkie postępy wówczas zostaną przeniesione do zakupionej wersji gry.

Informacje o grze:
Po ogromnym kataklizmie trzy frakcje najokrutniejszych wojowników w historii spotykają się w epickiej bitwie o przetrwanie. Dołącz do walki jako odważny rycerz, brutalny wiking lub zabójczy samuraj i zadbaj o honor swojej frakcji. Krocz ścieżką zniszczenia przez realistyczne, pełne wrażeń pole bitwy, walcząc o chwałę i przetrwanie w dynamicznych rozgrywkach łączących umiejętności z prawdziwymi technikami walki w zwarciu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *