Gry - sprawdź na Ceneo.pl

For Honor jako darmowy prezent od Ubisoft

  • Rajsi
  • 21.08.2019
  • 0

Ubisoft rozdaje For Honor! 

Okazji do zgarnięcia za darmo For Honor było sporo. Chociażby na początku tego miesiąca dał nam taką możliwość Epic Games. Jeśli jednak nie daliście rady pobrać swojej kopii gry do biblioteki to teraz jest na to kolejna okazja.

Otóż Ubisoft daje nam w prezencie zupełnie za darmo do pobrania For Honor. Oczywiście pobierając tytuł do naszej biblioteki, zostanie on już tam na zawsze. Oferta jest więc interesująca, ponieważ staniemy się posiadaczami owej produkcji, nie wydając ani grosza.
Z oferty skorzystają jednak tylko i wyłącznie gracze PC. Niestety użytkownicy konsol muszą jeszcze poczekać na swoją kolej.
Oczywiście wszystko ograniczone jest czasowo także warto się lekko pośpieszyć. Grę możemy pobierać na nasze komputery do 29 sierpnia, godziny 10:00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy TUTAJ, by pobrać For Honor.

Informacje o grze:
Po ogromnym kataklizmie trzy frakcje najokrutniejszych wojowników w historii spotykają się w epickiej bitwie o przetrwanie. Dołącz do walki jako odważny rycerz, brutalny wiking lub zabójczy samuraj i zadbaj o honor swojej frakcji. Krocz ścieżką zniszczenia przez realistyczne, pełne wrażeń pole bitwy, walcząc o chwałę i przetrwanie w dynamicznych rozgrywkach łączących umiejętności z prawdziwymi technikami walki w zwarciu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo