Far Cry 6 – zwiastun fabularny

  • Rajsi
  • 31.08.2021
  • 0

Szybkie info!

Nie możecie się już doczekać Far Cry 6 albo chcielibyście się dowiedzieć o nim choć trochę więcej? Dobrze się składa ponieważ dzisiaj przychodzimy z szybką informacją dotyczącą właśnie tej gry. Otóż w sieci jakiś czas temu pojawił się ponad 2-minutowy zwiastun fabularny Far Cry 6. Materiał może nie jest długi, lecz naprawdę konkretny.

Film skupia się głównie na antagoniście z którym przyjdzie nam się mierzyć. Trailer wyjawia plany oraz cele Antóna Castillo, dzięki czemu możemy lepiej poznać również samą historię yarańskiego dyktatora. Materiał świetnie ukazuje zarys fabuły gry oraz tłumaczy w dobry sposób na czym będzie polegała historia w Far Cry 6. Trzeba przyznać, że nie będzie ona banalna, lecz klimatyczna i ciekawie przemyślana. Najlepiej obejrzyjcie poniższy film i sami przekonajcie się o czym właściwie będzie nadchodzący Far Cry 6.

Przypomnijmy od razu, że Far Cry 6 oficjalnie ma się pojawić 7 października 2021 roku na konsole starej i obecnej generacji oraz na PC. Co ciekawe, PlayStation 5 oraz Xbox Series będą wyświetlały grę w 4K oraz 60 FPS’ach.

Zwiastun fabularny:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *