Far Cry 6 bez Ray Tracingu na konsolach nowej generacji

  • Rajsi
  • 22.09.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nieciekawą informacją dla graczy najnowszych konsol! 

Far Cry 6 zbliża się wielkimi krokami i na różnych gameplay’ach czy trailer’ach mogliśmy zobaczyć, że produkcja wygląda naprawdę nieźle. Niestety gracze konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X nie dostaną pewnej fajnej opcji graficznej.

Otóż niedawno programistka Ubisoftu, Stephanie Brenham udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się różnymi wieściami. Jedną z nich było to, że technologia Ray Tracing zostanie użyta tylko i wyłącznie na PC. Gracze konsol nowej generacji zapewne liczyło, że PlayStation 5 czy Xbox Series X również dostanie omawiany bajer graficzny, lecz niestety tak się nie stanie. Programistka wyjaśnia, że twórcy woleli się skupić, by owe konsole w pełni osiągnęły 60 FPS’ów i rozdzielczość 4K. Kto wie, może spowodowane jest to tym, że Far Cry 6 trafi także na konsole starej generacji i żeby wszystko w pełni pogodzić, studio zdecydowało się na takie, a nie inne obostrzenia.

Przypominamy, że Far Cry 6 ma się pojawić już 7 października 2021 roku na konsole starej i obecnej generacji oraz na PC. Na dole znajdziecie również ponad godzinny gameplay z Xbox Series X.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *