Far Cry 5 z darmowym weekendem

  • Rajsi
  • 4.08.2021
  • 0

Jak wiemy, Far Cry 6 zbliża się do nas dużymi krokami. Jeśli czekacie na ową produkcję, a macie małe zaległości w serii to dobrze się składa.

Otóż Ubisoft organizuje super akcję, w której będziecie mogli zupełnie za darmo przetestować Far Cry 5. Okazja to darmowy weekend, który zacznie się już jutro – 5 sierpnia, o godzinie 15:00 i potrwa aż do niedzieli, godziny 22:00. Co ciekawe, już teraz możecie pobierać grę, by podczas oferty nie tracić już czasu. Oczywiście jeśli minie czas akcji to produkcja zniknie z naszej biblioteki.

Będziemy mogli przetestować absolutnie całą zawartość w Far Cry 5, łącznie z trybem fabularnym jak i kooperacyjnym. Jeśli tytuł nam się spodoba podczas testowania to jeśli go zakupimy, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione. Ponadto będzie na to dobra okazja, ponieważ gra na wielu platformach jest teraz mocno przeceniona. Fajną opcją jest również to, że z akcji skorzystają wszyscy gracze – zarówno PC jak i konsole Xbox oraz PlayStation.

Witaj w Hope County w stanie Montana – krainie ludzi wolnych i dzielnych, ale i kolebce fanatycznego kultu Projekt Bram Edenu. Stań do walki z przywódcą kultu, Josephem Seedem, oraz Heroldami, by wzniecić ruch oporu i oswobodzić lokalną społeczność.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *