TELEDYSK - TO THE TOP

Fallout 76 – gra sieciowa, premiera i mapa świata

  • Rajsi
  • 8.10.2018
  • 0

Znamy mapę na jakiej przyjdzie nam się poruszać w Fallout 76!

Jakiś czas temu daliśmy podstawowe informacje na temat nowej odsłony Fallout’a 76. Dzisiaj przyszła pora na ich rozwiniecie czyli pokazanie mapy, która ma być cztery razy większa niż w Fallout 4 i omówienie sieciowych opcji gry oraz podanie premiery.
Tytuł ma nawiązywać do krypty 76, z którego będzie pochodzić główny bohater. Schron ten był miejscem eksperymentu na mieszkańcach. Prawdopodobnie akcja ma się rozgrywać 201 lat przez wydarzeniami z gry Fallout 3.

Wiemy już, że gra będzie skupiać się w pełni na rozgrywce sieciowej. Oznacza to, że stale będziemy grać z innymi graczami (coś jak GTA Online). Wszystkie napotkane luźno przez nas osoby w świecie będą graczami, a nie NPC sterowanymi przez komputer. Rozszerza to naszą przygodę o możliwość pogrania z kolegami ale również napotkania graczy miło oraz wrogo nastawionymi do nas, z którymi możemy kooperować lub walczyć.

Warto wspomnieć, że w tym miesiącu mają odbyć się beta testy gry, lecz o tym więcej gdy ich premiera będzie nam nieco bliższa, dlatego warto być na bieżąco i śledzić informacje na naszej stronie!

Premiera tytułu jest zaplanowana na 14 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One!

OTO MAPA GRY:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *