Gry - sprawdź na Ceneo

Exterminator Simulator jednym z 15 tytułów od The Dust

  • Rajsi
  • 25.11.2019
  • 0

The Dust to wrocławskie studio zajmujące się tworzeniem i wydawnictwem różnych gier na PC, PS4, XOne, a także AppStore i Google Play.
Planuje ono wydać aż 15 tytułów do końca 2021 roku i wypuszczać po 5 gier rocznie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o pierwszej produkcji, której premiery jeszcze niestety nie znamy. Wiemy jednak, że gra będzie nosić tytuł Exterminator Simulator i będzie polegać na wcieleniu się w postać dezynsektora. Trailer zobaczycie na samym dole wpisu!

W owym symulatorze będziemy mieć do dyspozycji różne misje rozmieszczone na mapie miasta. Zwiedzimy m.in domy, mieszkania, fabryki czy campingi, w których roi się od niezbyt przyjaznych szkodników. Ważnym elementem będzie oczywiście broń, którą będziemy musieli wybrać w zależności od tego, jakie trudności nas czekają. Zaczynając od rękawic, poprzez packę, kije, a kończąc na wielkiej dymiarce czy mini-miotaczu ognia!

Szkodniki nie będą jedynym uprzykrzeniem naszego losu. Gdy znajdziemy się już w lokacji , gdzie będziemy musieli zająć się nieproszonymi gośćmi to w pierwszej kolejności naszym obowiązkiem będzie ich znalezienie. Czasami nie będzie to łatwe także będzie trzeba się nieco postarać. Gdy już uporamy się ze swoją robotą, po wszystkim wypadałoby posprzątać, ponieważ z pewnością zrobimy niezły bałagan i demolkę!
Szykuje się zatem niezły symulator dla graczy bardziej odpornych na obrzydliwe robactwo. W zasadzie nie tylko bo przyjdzie nam się zmierzyć nawet z aligatorami!

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl