Epic Games z nową ofertą już niedługo

  • Rajsi
  • 25.07.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania dwóch produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć Verdun oraz Defense Grid: The Awakening. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuły jakie możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Train Sim World 2 oraz Mothergunship.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  29 lipca i skończy się w czwartek – 5 sierpnia. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Train Sim World 2 – TUTAJ
  • Mothergunship – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Train Sim World 2:
Ewolucja symulatora pociągu! Oto kontynuacja zaawansowanego symulatora pociągów. Siądź za sterami słynnych lokomotyw na liniach szybkiej kolei, długich trasach towarowych, a także wymagających ogromnej precyzji połączeniach miejskich. Popuść wodze fantazji, używając narzędzi do personalizacji. Zagraj w Train Sim World 2 i zajmij miejsce w kabinie maszynisty.

Mothergunship:
MOTHERGUNSHIP to pierwszoosobowa strzelanka z elementami rozgrywki typu „bullet-hell”, w której tworzysz własne karabiny i walczysz z gigantycznymi bossami, aby pokonać armadę robotów, która podbiła Ziemię. Mimo nikłych szans na zwycięstwo musisz stanąć do walki w brutalnych, nieustających bitwach, podczas których tylko szybkie myślenie może Cię uratować.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *