Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Epic Games – For Honor oraz Alan Wake za darmo

  • Rajsi
  • 2.08.2019
  • 0

Kolejny raz dwie gry od Epic Games! 

W tym tygodniu znów Epic nas rozpieszcza. Kolejny raz możemy pobrać aż dwie gry, także naprawdę warto skorzystać póki mamy taką okazję!

Tytuły jakie możemy zdobyć to For Honor oraz Alan Wake.
Cała akcja będzie trwać do 9 sierpnia. Produkcje możemy pobierać TUTAJ!
Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gier póki można to zrobić za darmo!

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

For Honor:

Wkrocz w wojenne pandemonium jako dzielny rycerz, okrutny wiking, zabójczy samuraj bądź zwinny Wu Lin — jeden z czterech największych wojowników należących do legendarnych frakcji. W grze For Honor dzięki innowacyjnemu systemowi walki Art of Battle, który zapewnia Ci pełną kontrolę nad wojownikiem, możesz władać mieczem jak nigdy dotąd.

Alan Wake:

Gra Alan Wake, która stylistyką nawiązuje do seriali telewizyjnych, jest napakowana akcją przyprawiającą o szybsze bicie serca. Historię przedstawiono w sposób charakterystyczny dla studia Remedy. W miarę zagłębiania się w tajemniczą fabułę gracze stawiają czoło kolejnym wyzwaniom, odkrywają niespodziewane zwroty akcji i przeżywają chwile grozy. Muszą też nauczyć się walki przy użyciu światła – tylko w ten sposób można pokonać zrodzone z mroku istoty, które stopniowo opanowują Bright Falls.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo