Gry - sprawdź opinie

Dzięki aktualizacji odpalimy Ratchet & Clank w 60 FPS

  • Rajsi
  • 30.03.2021
  • 0

Wczoraj informowaliśmy Was, że niedługo kończy się oferta Play at Home, w której możemy zupełnie za darmo zdobyć Ratchet & Clank na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5.
Więcej szczegółów o tym znajdziecie TUTAJ!

Naprawdę warto dodać naszego Ratchet & Clank, zwłaszcza na konsoli PlayStation 5. Dlaczego?
Otóż Insomniac Games zapowiedziało właśnie ciekawą łatkę do gry, która ukaże się już w kwietniu czyli za naprawdę niedługo. Dokładnej daty jednak póki co nie znamy.
Aktualizacja wprowadzi do Ratchet & Clank możliwość odpalenia tytułu w pełnych 60 FPS. Jak wiemy PlayStation 5 na spokojnie pozwala obsłużyć gry w nawet ponad 60 FPS, także teraz rozgrywka w dynamicznego Ratchet & Clank może być naprawdę ciekawa. Warto od razu wspomnieć, że aktualizacja ukaże się więc tylko na konsoli PlayStation 5.

Wszystko więc świetnie się złożyło, ponieważ do 1 kwietnia możemy pobrać za darmo Ratchet & Clank na konsoli PlayStation 5, a chwilę później dostaniemy świetną aktualizację, która z pewnością poprawi nasze wrażenia z grania. Jest to więc fajna okazja, by przypomnieć sobie klasycznego Ratchet & Clank w ulepszonej wersji przed pojawieniem się nowego Ratchet & Clank: Rift Apart.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *