Dying Light 2 z nowymi szczegółami oraz gameplay’em

  • Rajsi
  • 16.11.2021
  • 0

Na kanale Pavła wylądował właśnie materiał z urywkami gameplay’u nadchodzącego Dying Light 2!

Jak wiemy nowa odsłona Dying Light pojawi się 4 lutego 2022 roku na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series oraz PC. Na szczęście wielu z twórców miało niedawno możliwość przetestowania osobiście Dying Light 2 i podzielenia się z widzami swoimi odczuciami.

Z filmu Pavła dowiadujemy się, że dużą rolę odgrywa parkour. Jest on dość mocno efektywny i ciekawy, ponieważ tym razem będziemy mieli do czynienia z miastem, w którym napotkamy się na wielkie wieżowce. Parkour oraz paralotnia, która pojawi się w grze będą odgrywały więc znaczącą rolę. Sam system parkour’u będzie dość podobny do tego z pierwszej odsłony gry, jednak mimo wszystko, będzie on posiadał pewne nowości oraz ciekawe cechy.

System walki również dostanie kilka nowości oraz lekkiego odświeżenia ale generalnie będzie on także podobny do tego z pierwszej części.
Jeśli jesteśmy już w temacie walki to na ulicy napotkamy teraz więcej ludzi niż w jedynce. Pojawią się również przeróżni bossowie, z którymi będziemy musieli sobie poradzić.

W Dying Light 2 pojawią się także różne frakcję. W zależności, którą wybierzemy, dostaniemy inne bonusy, umiejętności czy narzędzia. Będziemy mogli więc zadecydować w którą stronę chcemy iść i w jaki sposób rozwijać się w grze.
Tak jak twórcy zapowiedzieli – w tytule pojawią się także opcję naszych wyborów podczas misji czy różnych konwersacji. Każdy nasz wybór pociągnie więc za sobą konsekwencję, także trzeba będzie wybierać mądrze.

Zapraszam na film Pavła gdzie dowiedzie się jeszcze więcej o Dying Light 2. Film nie zawiera spoilerów fabularnych, także możecie być spokojni.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *