Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Dying Light 2 – nasze wybory

  • Rajsi
  • 25.06.2019
  • 0

Innowacyjna opcja w Dying Light 2! 

Jak wiemy w nadchodzącym tytule Dying Light 2 będziemy mieć do czynienia z wyborami, które w jakiś sposób będą wpływać na losy świata. To my będziemy decydować jak ma się dalej potoczyć nasza rozgrywka.
Techland postawił jednak bardzo na to by gra przypominała w pewnym stopniu prawdziwe życie, przynajmniej w kwestii właśnie wyborów oraz ich konsekwencji. Jak wiemy w życiu nie możemy cofnąć czasu by nie dopuścić do podjęcia przez nas błędnej decyzji. Podobnie będzie w Dying Light 2.
W produkcji nie będziemy mogli wczytać wcześniejszego zapisu gry, gdy okaże się, że nasza decyzja jednak jest błędna i wyrządzi więcej szkód niż pożytku.

Deweloper zmusza nas przez to by bardzo rozważnie podejmować decyzje i zważać na to co wybieramy za słuszne, ponieważ ta odsłona gry nie wybacza naszych błędów.
Jedynym sposobem by wybrać inną decyzje niż zrobiło się to wcześniej i zobaczenie jak ona wpłynie na losy gry jest przejście tytułu od nowa lub po prostu podpatrzenie rozgrywki u innego gracza.

Producent gry, Kornel Jaskuła mówi:
„Chcemy zachować to tak, jak w prawdziwym życiu. Nie zawsze wiesz, jakie będą skutki twoich wyborów, lecz musisz nauczyć się z tym żyć. Będą jednak pewne decyzje, których efektem można manipulować, zatem nie będzie to aż takie trudne. Ogólnie jednak, nie. Nie ma zapisu stanu gry na żądanie, a po decyzjach jest automatyczny save, więc będziesz musiał z tym żyć. Możesz też jednak zacząć grę od początku i dokonać alternatywnych wyborów albo odwiedzić świat innego gracza i zobaczyć, jak wygląda na skutek innych wyborów.”

Dla przypomnienia – premiera gry jest zaplanowana na wiosnę 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo