Gry - sprawdź opinie

Dying Light 2 w opałach? Jakie są losy gry?

  • Rajsi
  • 10.01.2021
  • 0

O Dying Light 2 dowiedzieliśmy się kawał czasu temu bo aż w 2018 roku. Premiera gry była niejednokrotnie przesuwana bowiem najpierw tytuł miał się pojawić w 2019 roku, potem premiera została przesunięta na wiosnę 2020 roku, by następnie Techland przesunęło premierę na nieznany nam okres. Niestety póki co nastała kompletne cisza odnośnie gry.

Jednak niedawno studio poinformowało, że w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe wieści o Dying Light 2.
No i dostaliśmy, lecz nie to co się spodziewaliśmy.

Otóż członek zespołu – Paweł Selinger oznajmił, że opuszcza Techland po długoletniej współpracy z firmą. Był on przez długi czas dyrektorem artystycznym oraz głównym scenarzystą Dying Light 2.
Po prawie 22 latach zdecydowałem się zakończyć moją kooperację z firmą Techland. Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność dla studia, które pozwoliło mi w pełni się rozwijać przez połowę mojego życia. Techland, zawsze będę kibicował Tobie, jak i wszystkim wspaniałym ludziom, których dzięki Tobie poznałem. Życzę Wam, aby Dying Light 2 oraz kolejne projekty stały się światowymi hitami. Żegnajcie i powodzenia!
~ mówi Paweł Selinger.

Czy to oznacza, że Dying Light 2 jest w opałach?
Okazuje się, że nie ponieważ chęć odejścia Pawła Selingera była w firmie od jakiegoś czasu znana i studio się na to przygotowało. Otóż Techland oznajmia, że Paweł od jakiegoś czasu nie pełnił już roli dyrektora i scenarzysty, także nie wpłynie to negatywnie na tworzenie Dying Light 2.

Kiedy jednak dowiemy się faktycznych szczegółów o grze? Tego nie wiemy, lecz gdy pojawią się jakieś informacje to z pewnością znajdą się one również u nas na stronie, a więc bądźcie na bieżąco!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *