Gry - sprawdź opinie

Dying Light 2? Seria z Gry?

  • Paveł
  • 8.02.2019
  • 3

Pewnie widzieliście, że zaczęliśmy serię z gry Dying Light. Oczywiście to jak ta seria będzie wyglądała i jak długo będzie trwać, będzie zależało od Was, Waszego zainteresowania, zaangażowania, wsparcia.

Przyznaję się że uwielbiam dynamiczne gry, gdzie dużo się dzieje, gdzie bywa zabawnie, albo po prostu gdy mogę użyć buta… . Tak jest w przypadku Dying Light.

Zbliża się jednak wielkimi krokami Dying Light 2, planowane na 2020 rok. Zostało jeszcze trochę czasu, chciałbym więc wspólnie z Wami, w postaci odcinków przejść pierwszą część wraz ze wszystkimi DLC. To jest oczywiście długa droga przed nami, szczególnie, że pojawiły się głosy, aby robić również misje poboczne. Przy okazji, czekamy na Wasze głosy do poniedziałku, aby od przyszłego tygodnia robić lub nie robić, misji pobocznych. Tutaj możecie głosować: kliknij tutaj

Jeżeli będzie Wasze zainteresowanie tą serią, to możecie być pewni, że w dniu premiery lub jeśli będzie możliwość, nawet przed premierą, zacznę serię z Dying Light 2.

Kolejna część gry ma toczyć się 15 lat po zakończeniu pierwszej, w zupełnie innym miejscu. Warto jednak zapoznać się, przypomnieć sobie fabułę pierwszej części. Dying Light 2 to ma być historia w europejskiej metropolii, także większe budynki, niesamowite widoki i horda zombiaczków z którą trzeba będzie walczyć, a czasem uciekać.

Zapowiedź gry, wygląda niesamowicie. Ponownie oczywiście dynamika, akcja, a do tego niesamowita grafika. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać premiery.

Mam nadzieję, że będziecie nas wspierać w obecnej serii z Dying Light, abyśmy mieli motywację oraz Wasze wsparcie do dalszego działania w tej grze, jak i kolejnej części.

Podziękowania dla Was Wszystkich!

Serdeczne Pozdro!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *