Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Dying Light 2 – nowy zwiastun i informacja o premierze

  • Rajsi
  • 10.06.2019
  • 0

Mamy nowy zwiastun Dying Light 2 oraz wiemy mniej więcej kiedy pojawi się tytuł!

Jak wiecie, targi E3 trwają w najlepsze i podczas nich Techland przekazał nam kilka ciekawych informacji na temat nadchodzącego Dying Light 2.
Znamy już wstępnie kiedy zagramy w tytuł. Otóż producent podaje, że gra ma zadebiutować wiosną 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Poczekamy zatem jeszcze rok, lecz na pewno Techland przez ten czas jeszcze bardziej usprawni produkcje by była jak najlepsza.

Pojawił się także nowy interesujący trailer pokazujący głównego bohatera, w którego się wcielimy. Będzie to Aiden Caldwell. Jest to jeden z ocalonych, który co ciekawe – jest zarażony.
W zwiastunie widzimy także naprawdę piękną grafikę oraz ciekawe i płynne mechaniki parkoura. Aiden opowiada nam, że społeczeństwo po zarazie kompletnie się zmieniło. Każdy walczy o swoje życie co wywołuje kompletny chaos. Sam bohater mówi „przeżycie stało się sensem naszego istnienia„.

Przypominamy, że akcja gry toczy się 15 lat po wydarzeniach z Harranu i jest osadzona w nowym regionie – mieście The City.
Nowym bardzo ciekawym wątkiem będą wybierane przez nas decyzje, zmieniające losy świata gry.

OTO TRAILER: 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo