Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

DYING LIGHT 2 na PS5 i Xbox Scarlett?

  • Rajsi
  • 29.07.2019
  • 0

Ciekawe wieści! 

Bardzo małymi krokami zbliżamy się do premiery Dying Light 2. Niestety data nie została jeszcze jasno określona, lecz wiemy że tytuł ma się pojawić na wiosnę 2020 roku.
Dowiedzieliśmy się jednak innych ciekawostek na temat premiery.

Techland czyli studio odpowiedzialne za produkcje oznajmiło w pewnej rozmowie, gdzie Dying Light 2 ma się pojawić. Pracownik wspomniał, że gra ma być międzygeneracyjna.
Oznacza to, że prawdopodobnie najpierw Dying Light 2 ukaże się na znanych nam obecnie konsolach czyli PS4 oraz Xbox One. Tytuł jednak ma także trafić na przyszłe, nowe konsole czyli PS5 oraz Xbox Scarlett.

Pamiętamy przecież, że podobnie było z GTA 5, które najpierw ujrzeliśmy na PS3 oraz Xbox 360, a potem zagraliśmy w tytuł na PS4 oraz Xbox One. Przejście w tym przypadku na nowe konsole było czymś naprawdę zdumiewającym. Grafika była o wiele żywsza i bardziej szczegółowa, zmieniła się także dynamika i produkcja była o wiele bardziej płynna.
Ciekawe czy z Dying Light 2 będzie podobnie. Skoro deweloperzy są przygotowani na nadchodzącą generację to oznacza to, że produkcja może być naprawdę powalająca – trzymamy kciuki by tak właśnie było!

Przypominamy, że akcja gry toczy się 15 lat po wydarzeniach z Harranu i jest osadzona w nowym regionie – mieście The City.
Nowym bardzo ciekawym wątkiem będą wybierane przez nas decyzje, zmieniające losy świata gry, o których więcej możecie dowiedzieć się TUTAJ.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo