Dying Light 2 – historia głównego bohatera

  • Rajsi
  • 6.07.2021
  • 0

Ostatnio w sieci pojawił się nowy gameplay z Dying Light 2. Ujrzeliśmy w nim klimatyczną i mroczną rozgrywkę, która naprawdę robi wrażenie. Dowiedzieliśmy się również, że skradanie oraz parkour będzie bardziej rozbudowane, a my będziemy mogli korzystać z elementów otoczenia, by jeszcze skuteczniej się skradać.
Omawiany trailer z rozgrywki oraz inne informacje na temat Dying Light 2 znajdziecie TUTAJ!

Dzisiaj przychodzimy z 4 minutowym materiałem, w którym jeden z pracowników Techlandu opowiada o Dying Light 2 oraz o fabule gry.
Na początku dowiadujemy się w jaki sposób rozprzestrzenił się wirus, który zamienił ludzi w pół żywe potwory, nie zombie! Akcja gry toczy się w 2036 roku w mieście The City, w którym wszyscy z ocalonych zamieszkują na dachach budynków. Główny bohater – Aiden Caldwell wraz ze swoją siostrą Mia był poddawany w przeszłości niebezpiecznym eksperymentom. Rodzeństwo zostało rozdzielone, Aiden został wywieziony z miasta, lecz jego siostra została. Główny bohater ma ogromne wyrzuty do siebie, że zostawił swoją siostrę samą. My kiedy spotykamy go w 2036 roku, Aiden po raz pierwszy natrafia na wskazówkę, jak znaleźć Mia. Nas jako graczy czekają trudne wybory oraz ich konsekwencję, a także rozbudowana przygoda polegająca na znalezieniu swojej siostry.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 ukaże się 7 grudnia na PlayStation 4Xbox OnePlayStation 5Xbox Series oraz PC.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *