Dying Light 2 – gameplay trailer i data premiery

  • Rajsi
  • 2.06.2021
  • 0

Dostaliśmy trochę informacji o Dying Light 2! 

Przez ostatnie miesiące o Dying Light 2 było dosyć cicho, a twórcy nie dzielili się z nami żadnymi nowymi informacjami. Na szczęście, w końcu przychodzimy z czymś konkretnym!
Techland udostępnił nam dość spory bo ponad 7 minutowy gameplay trailer. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się znacznie ładniej niż pierwsza cześć. Duża zmianą również, którą od razu zauważyłem to mapa, a konkretniej miasto po którym przyjdzie nam się poruszać. Jest to swego rodzaju mała, opuszczona i zniszczona metropolia. Miasto „The City” prezentuje się naprawdę nieźle. Super jest to, że z małych slamsów, które występowały w pierwszej części gry, przeniesiemy się do dużego miasta – będzie to na pewno świetne, nowe doświadczenie. Na zwiastunie widzimy również nowe rodzaje zombie co również jest dużym plusem, ponieważ doda to grze powiewu świeżości. Wszystkiego dowiecie się z trailer’u zamieszczonego poniżej!

Dodatkową informacją jest oficjalna data premiery Dying Light 2. Otóż Techland poinformował, że tytuł ukaże się 7 grudnia na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series oraz PC. Czekania więc jeszcze trochę jest ale faktem jest, że lepiej trochę dłużej poczekać niż dostać grę szybciej z wieloma błędami i niedociągnięciami.

Gameplay Trailer: 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *