TELEDYSK - TO THE TOP

Dying Light 2 – czas przejścia gry

  • Rajsi
  • 6.10.2019
  • 0

Nowe informacje dotyczące Dying Light 2! 

Dying Light 2 powoli zbliża się do swojej premiery. Jest ona zaplanowana na wiosnę 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Niestety dokładnego dnia jeszcze nie znamy.

Dzisiaj przychodzimy z ciekawą informacją, jaką jest domniemana długość przejścia tytułu.
Otóż Tymon Smektała, czyli główny projektant produkcji w pewnym wywiadzie zdradza, że prawdopodobnie ukończenie głównego wątku gry zajmie nam około 15-20 godzin. Nie jest to szokujący wynik, lecz na szczęście aż 100 godzin będziemy bawić się w całej zawartości. Mowa tutaj o różnych misjach pobocznych, dodatkowych aktywnościach czy innych specjalnych zadaniach.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Dying Light 2 będzie przez długi czas wspierane przez twórców po premierze. Techland planuje regularnie aktualizować produkcję oraz wydawać różne, interesujące DLC, by rozgrywka była ciągle dla nas zaskakująca.


Przypominamy, że akcja gry toczy się 15 lat po wydarzeniach z Harranu i jest osadzona w nowym regionie – mieście The City.
Bardzo możliwe, że Dying Light 2 będzie miedzygeneracyjnym tytułem. Oznacza to, że prawdopodobnie pojawi się także na nadchodzące konsole, czyli PS5 oraz Xbox Scarlett.
Więcej informacji o tym znajdziecie TUTAJ.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *