Dwie nowe gry za darmo od Epic Games

  • Rajsi
  • 16.06.2024
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już niedługo będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania dwóch produkcji.

Tytuły, które możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Idle Champions of the Forgotten Realms oraz Redout 2.

Cała akcja już trwa i skończy się w czwartek – 20 czerwca. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Idle Champions of the Forgotten Realms – TUTAJ
  • Redout 2 – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Idle Champions of the Forgotten Realms to gra strategiczna Dungeons & Dragons łącząca postacie z różnych uniwersów D&D w jedną wielką przygodę.

Najszybsza gra wyścigowa na świecie. Redout 2 to nawiązująca do klasycznych wyścigów arkadowych kontynuacja docenionej przez krytyków gry Redout. Ścigaj się po dystopijnych pustkowiach częściowo opuszczonej Ziemi w najpopularniejszym sporcie w tej galaktyce.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo