Gry - sprawdź opinie

Dwie darmowe gry od Epic już niedługo

  • Rajsi
  • 14.02.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, która już niedługo będzie dostępna w Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania aż dwóch produkcji.

Przypomnijmy również, że jeszcze przez kilka dni możemy pobrać Halcyon 6: Starbase Commander. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Tytuły jakie będziemy mogli zdobyć to Rage 2 oraz Absolute Drift.

Cała akcja zacznie się już w czwartek –  18 lutego i skończy się w czwartek – 25 lutego. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Rage 2:
Pozbawiono Cię domu i pozostawiono na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony szaleństwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

Absolute Drift:
Przejdź drogę od nowicjusza do mistrza, doskonaląc swoje umiejętności w przepięknym, minimalistycznym świecie. Daj z siebie wszystko na torach driftingowych i dzikich górskich drogach, by opanować sztukę driftu do perfekcji.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *