Dwa nowe materiały przedstawiające świat Hogwarts Legacy

  • Rajsi
  • 26.11.2022
  • 0

Nowe materiały z Hogwarts Legacy!

O grze, której akcja umiejscowiona jest w świecie Harry’ego Pottera na pewno już nie raz słyszeliście. Mowa tutaj oczywiście o Hogwarts Legacy.
Dzisiaj przychodzimy z nowymi dwoma filmami!  

Hogwarts Legacy początkowo miało pojawić się w okresie świąt Bożonarodzeniowych roku 2022. Jednak jak pamiętacie – twórcy gry postanowili nieco przesunąć datę premiery tytułu. Na chwilę obecną wiemy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku na PCPS4PS5Xbox One oraz Xbox Series X|S. Niestety premiera na Nintendo Switch w dalszym ciągu nie jest znana, lecz ma zostać ujawniona już niedługo.

Jeśli macie wolną chwilę w to sobotnie popołudnie to zapraszamy Was dzisiaj na dwa ciekawe, dość długie materiały prosto ze świata Hogwarts Legacy.
Pierwszym z nich jest zapis live, który odbył się już jakiś czas temu. Film trwa około 46 minut, także śmiało można powiedzieć, że jest co oglądać. Materiał to głównie czysta rozgrywka przeplatana komentarzem twórców. Ujrzymy w nim kreator postaci, zwiedzanie zamku, dialogi z różnymi postaciami, a nawet walkę. Trzeba przyznać, że prezentuje się to wszystko naprawdę ciekawie i widać, że gra jest mocno dopracowana.
Drugim filmem jest 20-minutowy, już drugi materiał ASMR, w którym możecie podziwiać z ukrycia piękny, jesienny świat Hogwarts Legacy. Trzeba przyznać, że ilość detali i szczegółów robią wrażenie, a sama grafika i oświetlenie są na bardzo wysokim poziomie.

https://www.youtube.com/watch?v=lNmBmqfSYMk&ab_channel=HogwartsLegacy

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Laptopy i komputery - zobacz ceny