Do GTA Online niedługo zawita nowa wielka aktualizacja – Los Santos Tuners

  • Rajsi
  • 17.07.2021
  • 0

Do GTA Online zmierza wielka aktualizacja!
Rockstar przedstawił ją jako GTA Online: Los Santos Tuners i oznajmił, że pojawi się ona już 20 lipca! Dodatek wprowadzi między innymi wiele nowych wyścigów, samochodów, misji, a także klub samochodowy LS. Będziemy w nim mogli działać z innymi graczami, ścigać się i podejmować nowe współprace nastawione na łatwy zarobek.

Klub motocyklowy LS 

Żeby zacząć musimy znaleźć klub, który znajduje się na obrzeżach miasta. Po zapłacie 50 000 GTA$ staniemy się członkami w klubie, co daje nam dość sporo możliwości.
Przede wszystkim odblokujemy nową drabinkę reputacji, która na każdym poziomie będzie nam dawać nowe korzyści i nagrody. Ponadto otrzymamy dostęp do toru testowego. Jest to podziemna przestrzeń w klubowym magazynie, gdzie będziemy mogli testować nowe fury, ścigać się i driftować do woli. Tor ten oferuje także nowe pojazdy testowe.

Klubowicze będą mieli możliwość rywalizowania ze sobą w zmieniających się specjalnych wyzwaniach o niezwykłe pojazdy do wygrania. Ponadto będą mieli dostęp do specjalnych sklepów i funkcji, np. klubowego sklepusalonu tatuażu i warsztatu.

 

Nowe wyścigi 

Los Santos Tuners wprowadzi mnóstwo nowych wyścigów.
Członkowie klubu na swoim testowym torze mogą wykonać kilka ciekawych wyścigów. Będziemy mogli rywalizować w pojedynkach czyli krótkich wyścigach, które skupiają się na szybkości i precyzji. Ponadto będziemy mieli do dyspozycji pogoń czyli wyścig do 4 graczy, którzy będą się ścigać do 20 punktów kontrolnych. Będą istnieć także próby czasowe, które dadzą nam szansę na przetestowanie swoich pojazdów i wykręcenie osobistego rekordu.

Poza torem testowym będą także dostępne serie wyścigów ulicznych i serie pościgów.
Te pierwsze to dynamiczne tory ulokowane na ulicach Los Santos. Serie pościgów to punkty kontrolne porozmieszczane na mapie dość rzadko co pozwoli kierowcom tworzyć własne trasy i ścieżki. Dodatkowo będzie również dostępny sprint zapewniający rywalizację z punktu do punktu w trybie swobodnym.

 

Reputacja 

Tak jak wcześniej zostało wspomniane, członkowie klubu będą starać zdobyć jak najwyższą reputacje. Będą mogli ją podwyższać poprzez udział w wyścigach i ich wygrywaniem, premiami za codzienne logowanie się, jazdą na torze testowym, a nawet samą obecnością w klubie.
Wysoka reputacja zapewni nam różne premie i nagrody jak modną odzież, nowe opcje tuningu pojazdów, a także zniżki na określone pojazdy, dostęp do nowych wyścigowych trybów i również możliwość organizowania własnych, prywatnych zlotów samochodowych.

 

Nowe pojazdy 

Los Santos Tuners zapewni także aż 10 nowych pojazdów, które zawitają w GTA Online. Będą nimi: Karin Calico GTF, Karin Futo GTX, Annis Euros, Vapid Dominator GTT, Annis ZR350, Dinka RT3000, Vulcar Warrener HKR, Obey Tailgater S, Dinka Jester RR, Annis Remus.

Dodatkowo gracze PlayStation 5 oraz Xbox Series, gdy GTA Online już ukaże się na te platformy będą mieli dostęp do specjalnych modyfikacji i ulepszeń wybranych samochodów.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *