Detroit: Become Human na PC – premiera

  • Rajsi
  • 19.11.2019
  • 0

Mamy premierę Detroit: Become Human na PC!

Jakiś czas temu informowaliśmy, że ekskluzywne gry na PS4 pojawią się także na PC. Wszystko za sprawą umowy podpisanej przez Quantic Dream Epic Games bo właśnie na ich platformie pokażą się produkcje.

Mowa tutaj o tytułach takich jak: Detroit: Become Human, Beyond: Dwie Dusze oraz Heavy Rain.
Produkcje będą przez cały rok dostępne tylko w sklepie Epic Games Store, później mogą trafić także na np. Steam.

Dwa z nich czyli Beyond oraz Heavy Rain pojawiły się już na komputerach osobistych. Więcej informacji o premierze Beyond’a – TUTAJ, a Heavy Rain’a – TUTAJ.

Dzisiaj przyszła pora na trzecią produkcję czyli Detroit: Become Human!
Otóż znamy już dokładną datę premiery tytułu na PC. Jest ona zaplanowana na 12 grudnia 2019 roku. Tego samego dnia zostanie udostępniona także wersja demo udostępniająca cała scenę otwierającą. Będzie można zatem wypróbować kawałek gry przed jej ostatecznym kupnem.

Będzie ona kosztować 139 zł i znajdziemy ją w sklepie Epic GamesTUTAJ.

Przenieś się do amerykańskiej metropolii osadzonej w nieodległej przyszłości. Poznaj Detroit 2038 roku – miasto pełne niezwykle zaawansowanych technicznie androidów, których zadaniem jest służenie ludziom. Ale to się wkrótce zmieni…

Wciel się w rolę trzech androidów i spróbuj odnaleźć się w tym „nowym wspaniałym świecie”, coraz bardziej pogrążającym się w chaosie. Twoje decyzje wywrą znaczny wpływ na emocjonującą, rozbudowaną fabułę gry. Dostępnych jest tysiące wyborów i kilkanaście zakończeń… Które z nich okażą się właściwe dla ciebie?

https://www.youtube.com/watch?v=MkmVsCj1xEQ

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Gry - wybierz na Ceneo