Gry - porównaj ceny

Dead Island 2 znów opóźnione!

  • Rajsi
  • 20.11.2022
  • 0

Czy to już kolejne opóźnienie? Jak jak najbardziej! Dzisiaj przychodzimy z szybkim, lecz smutnym newsem.

Jak wiemy Dead Island 2 premierę ma zaplanowaną na 3 lutego 2023 roku czyli już za kilka miesięcy. Niestety niedawno deweloperzy poinformowali, że data premiery gry została przesunięta – tak…znów. Dead Island 2 ukaże się jednak 28 kwietnia 2023 roku. Premiera została przesunięta na szczęście tylko o kilka tygodni, także nie będziemy musieli długo czekać, a przynajmniej miejmy taką nadzieję. Warto wspomnieć, że kontynuacja Dead Island została zapowiedziana już…uwaga! 8 lat temu! Dokładnie w 2014 roku pojawił się trailer gry, który napawał graczy optymizmem. Dowiedzieliśmy się wtedy, że Dead Island 2 ma pokazać się następnego roku na wiosnę. Jak dobrze wiemy – nie stało się to ani w 2015 roku ani nawet parę lat później.

Twórcy tłumaczą przesunięcie premiery tym, że studio potrzebuje więcej czasu by w pełni dopełnić i ulepszyć Dead Island 2. Jest to więc zrozumiała decyzja, ponieważ lepiej żeby tytuł został wydany w pełni przygotowany, niż żeby wyszedł z pewnymi błędami i bugami.

Miejmy tylko nadzieję, że nie powtórzy się scenariusz sprzed kilku lat oraz że gra nie wpadnie znów w wir przekładania premiery i czekania na produkcje kolejne parę lat. Twórcy jednak zapewniają, że Dead Island 2 jest już na ostatniej prostej, a prace nad grą powoli się kończą. Dodatkowo dowiedzieliśmy się również, że 6 grudnia pojawi się showcase poświęcony Dead Island 2, który przyniesie graczom nowy trailer oraz kolejne fragmenty rozgrywki!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny