Gry - sprawdź opinie

Days Gone zmierza na PC

  • Rajsi
  • 3.03.2021
  • 0

Jim Ryan czyli szef Sony Interactive Entertainment zdradził ostatnio pewien mały sekret, z którego na pewno ucieszą się gracze PC.
Jak wiemy – PlayStation szczyci się tym, że ma w swojej kolekcji naprawdę dużo, ciekawych gier na wyłączność. Jak się jednak okazuje – liczba tych produkcji stopniowo będzie maleć.

Otóż Jim Ryan w wywiadzie dla portalu GQ Magazine wyznał, że kilka z tytułów na wyłączność dla PlayStation zamierza złamać regułę i wylądować również na PC. Jak wiemy – niedawno zapowiedziano, że Horizon Zero Dawn również pojawi się na PC, chociaż także jest to gra ekskluzywna dla PlayStation. Widać więc, że polityka Sony nieco się zmienia.

Głównym newsem z którym dzisiaj przychodzimy to fakt, że Jim Ryan przyznał, że kolejną grą która pojawi się na PC będzie Days Gone. Jak wiadomo również jest to tytuł na wyłączność PlayStation, także gracze PC, którzy nie mieli okazji pograć w produkcję na konsoli, już niedługo będą mieli szanse to zrobić na swoich komputerach. Days Gone ukaże się na PC już tej wiosny, lecz póki co nie znamy dokładnej daty. Oczywiście jeśli pojawi się więcej informacji na ten temat to z pewnością damy znać!

To jednak nie będzie jedyna gra, która przejdzie na PC. Jim Ryan poinformował, że w przyszłości inne tytuły ekskluzywne również pojawią się na komputerach. Ile ich będzie i kiedy to się stanie? Tego także póki co nie wiemy.

Tagi: / / / / / /

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *