Gry - sprawdź na Ceneo

Days Gone – pierwsza aktualizacja

  • Rajsi
  • 29.04.2019
  • 0

Twórcy już wypuścili pierwszą aktualizację gry! 

Premiera Days Gone odbyła się 2 dni temu, a twórcy już muszą aktualizować grę dodając trochę poprawek.
Od premiery tytułu gracze skarżą się na liczne lagi, przycięcia czy glitche dlatego Bend Studio chce na to coś zaradzić.

Deweloper właśnie wprowadził aktualizację 1.05, która ma niwelować wszystkie powyższe problemy. Poprawili zawieszanie się gry, przycięcia, lagi, glitcze oraz spadki płynności. Skrócono również ekrany ładowania oraz ogólnie polepszyli wydajność i stabilność tytułu.
Łatka ma usunąć niechciane błędy techniczne produkcji, ale czy tak będzie? Tego dowiemy się „w praniu”.

Dla tych, którzy przypadkiem nie słyszeli o Days Gone – kilka informacji: 

Days Gone to produkcja studia Bend. Tytuł opowiada o motocykliście Deacona St. Johna, który będzie próbował przetrwać w świecie pełnym zombie.W grze będą się pojawiać motywy brutalnej walki, skradanki czy używanie zmysłów!

Freaks – bo tak nazywają się stwory, które opanowały świat to wybuchu epidemii nie będą dla nas jedynym zagrożeniem. Otóż w grze będzie istniała grupa ludzi, która będzie się zwać Rest in Peace. Są oni fanatykami zombie i za wszelką cenę będą chcieli się do nich upodobnić. Będą to robić poprzez zabijanie normalnych ludzi, a stwory będą zostawiać w spokoju.

Będzie nam dane zwiedzać północno-zachodnią część wybrzeża Ameryki Północnej. Gra będzie mocno nastawiona na przetrwanie. Będziemy m.in zbierać różne materiały, z których potem zrobimy przedmioty pomagające nam przeżyć.

Ciekawą także opcją jest to, że w tytule będzie zmienna pogoda! Nie będzie to tylko opcja wizualna. W zależności od warunków pogodowych ludzie, zombie i zwierzęta mają zachowywać się inaczej.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl