Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Days Gone – nowy trailer

  • Rajsi
  • 8.04.2019
  • 0

Krótki, lecz ciekawy trailer! 

Do premiery Days Gone już niewiele zostało, więc Sony postanowiło wrzucić nowy, mini-zwiastun gry.

W poprzednich wpisach mogliście się sporo dowiedzieć na temat samej gry, ponieważ producent opublikował trzy ważne zwiastuny produkcji, które opisywaliśmy. Warto tam zajrzeć także zapraszamy tutaj:

  • Pierwszy zwiastun – TUTAJ
  • Drugi zwiastun – TUTAJ
  • Trzeci zwiastun – TUTAJ

Wypadało by także przypomnieć podstawowe informacje o tytule:

Days Gone to produkcja studia Bend. Tytuł opowiada o motocykliście Deacona St. Johna, który będzie próbował przetrwać w świecie pełnym zombie.W grze będą się pojawiać motywy brutalnej walki, skradanki czy używanie zmysłów!

Freaks – bo tak nazywają się stwory, które opanowały świat to wybuchu epidemii nie będą dla nas jedynym zagrożeniem. Otóż w grze będzie istniała grupa ludzi, która będzie się zwać Rest in Peace. Są oni fanatykami zombie i za wszelką cenę będą chcieli się do nich upodobnić. Będą to robić poprzez zabijanie normalnych ludzi, a stwory będą zostawiać w spokoju.

Będzie nam dane zwiedzać północno-zachodnią część wybrzeża Ameryki Północnej. Gra będzie mocno nastawiona na przetrwanie. Będziemy m.in zbierać różne materiały, z których potem zrobimy przedmioty pomagające nam przeżyć.

Ciekawą także opcją jest to, że w tytule będzie zmienna pogoda! Nie będzie to tylko opcja wizualna. W zależności od warunków pogodowych ludzie, zombie i zwierzęta mają zachowywać się inaczej.

Gra ma swoją premię na konsoli PlayStation 426 kwietnia 2019 roku.

Sony właśnie dzisiaj udostępnił nowy trailer, który daje do zrozumienia graczowi, że świat w którym przyjdzie nam starać się przeżyć jest bardzo niebezpieczny. Na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo, a wrogiem może okazać się każdy dlatego warto chociażby rozważnie dysponować amunicją.

Oto film:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo