Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Days Gone – jak wypadło?

  • Rajsi
  • 6.05.2019
  • 0

PlayStation wrzuciło nowy trailer gry! 

Premiera gry Days Gone miała miejsce ponad tydzień temu więc jest to wystarczający czas na pewne oceny oraz recenzje tytułu.
W sieci wylądował trailer, gdzie widzimy naprawdę pozytywne oceny oraz komentarze różnych serwisów.

Gra zrobiła naprawdę niesamowite wrażenie na graczach. W filmie możemy przeczytać takie komentarze jak: „zachwycający świat„, „zaskakująco głęboka opowieść” czy „prawdziwie fascynujące doświadczenie„.
Wszyscy chwalą sobie piękny świat, wciągającą fabułę oraz postacie czy mechanikę i same hordy świrusów, które robią super wrażenie.

Jednak wiele komentarzy jest też nieco negatywna. Kwestionują np. płynność gry i dopracowanie – niedawno pojawiła się aktualizacja, która całkiem możliwe, że już to w jakimś stopniu naprawiła (więcej informacji TUTAJ). Mówią także o tym, że gra po pewnym czasie staje się monotonna oraz fabuła jest przedłużana niepotrzebnymi wątkami. Można znaleźć też komentarze o tym, że tytuł nie ma tego „charakteru” i nie jest niczym przełomowym chociaż taki wydawał się przed premierą.

Mimo wszystko Days Gone załapał naprawdę dobre oceny i jeśli kogoś interesuje klimat post-apokaliptyczny to powinien sprawić sobie ten tytuł.

TUTAJ TRAILER:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo