Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Days Gone – ile potrzebujemy miejsca na dysku?

  • Rajsi
  • 15.04.2019
  • 0

Bardzo przydatna informacja dla przyszłych graczy Days Gone!

Premiera nowej gry o „apokalipsie zombie” już niedługo więc warto wiedzieć ile musimy zagospodarować miejsca na dysku PS4.
Otóż Days Gone ma ważyć 67 GB. Nie jest to bardzo dużo zważając na to, że wiele gier na PlayStation 4 ważyło już ponad 100 GB. Jednak jeśli nie posiadamy teraz odpowiednio dużo miejsca na dysku to warto zastanowić się jaką grę powinniśmy usunąć by zainstalować tytuł.

Przypominamy, że premiera Days Gone jest zaplanowana na 26 kwietnia 2019 roku, wyłącznie na PlayStation 4.

Informacje o grze:

Days Gone to produkcja studia Bend. Tytuł opowiada o motocykliście Deacona St. Johna, który będzie próbował przetrwać w świecie pełnym zombie.W grze będą się pojawiać motywy brutalnej walki, skradanki czy używanie zmysłów!

Freaks – bo tak nazywają się stwory, które opanowały świat to wybuchu epidemii nie będą dla nas jedynym zagrożeniem. Otóż w grze będzie istniała grupa ludzi, która będzie się zwać Rest in Peace. Są oni fanatykami zombie i za wszelką cenę będą chcieli się do nich upodobnić. Będą to robić poprzez zabijanie normalnych ludzi, a stwory będą zostawiać w spokoju.

Będzie nam dane zwiedzać północno-zachodnią część wybrzeża Ameryki Północnej. Gra będzie mocno nastawiona na przetrwanie. Będziemy m.in zbierać różne materiały, z których potem zrobimy przedmioty pomagające nam przeżyć.

Ciekawą także opcją jest to, że w tytule będzie zmienna pogoda! Nie będzie to tylko opcja wizualna. W zależności od warunków pogodowych ludzie, zombie i zwierzęta mają zachowywać się inaczej.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo