Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Days Gone – film od studia i rozgrywka

  • Rajsi
  • 22.04.2019
  • 0

Kolejne filmy wylądowały w sieci! 

Wczoraj pisaliśmy o produkcji, która opisywała cały świat w Days Gone przez co dużo mogliśmy się dowiedzieć – więcej informacji TUTAJ!
Dzisiaj pojawiły się dwa nowe filmy. Pierwszy z nich jest o kulisach w studiu Bend Studio, twórcy opisują w nim jak powstawała gra i zdradzają szczegóły pracy wszystkich pracowników.
Drugi film to krótkie przedstawienie rozgrywki z gry. Widzimy zwartą akcję i to co czeka nas w nadchodzącym tytule.

Premiera Days Gone odbędzie się już 26 kwietnia 2019 roku, wyłącznie na PlayStation 4.

Informacje o grze:

Days Gone to produkcja studia Bend. Tytuł opowiada o motocykliście Deacona St. Johna, który będzie próbował przetrwać w świecie pełnym zombie.W grze będą się pojawiać motywy brutalnej walki, skradanki czy używanie zmysłów!

Freaks – bo tak nazywają się stwory, które opanowały świat to wybuchu epidemii nie będą dla nas jedynym zagrożeniem. Otóż w grze będzie istniała grupa ludzi, która będzie się zwać Rest in Peace. Są oni fanatykami zombie i za wszelką cenę będą chcieli się do nich upodobnić. Będą to robić poprzez zabijanie normalnych ludzi, a stwory będą zostawiać w spokoju.

Będzie nam dane zwiedzać północno-zachodnią część wybrzeża Ameryki Północnej. Gra będzie mocno nastawiona na przetrwanie. Będziemy m.in zbierać różne materiały, z których potem zrobimy przedmioty pomagające nam przeżyć.

Ciekawą także opcją jest to, że w tytule będzie zmienna pogoda! Nie będzie to tylko opcja wizualna. W zależności od warunków pogodowych ludzie, zombie i zwierzęta mają zachowywać się inaczej.

Pierwszy film:

Drugi film:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo