Darmowe granie pełną gębą dla graczy PC

  • Rajsi
  • 23.07.2021
  • 0

Nadchodzący weekend to weekend pełny darmowego grania!

Przypomnijmy, że od wczoraj możemy pobrać zupełnie za darmo Verdun oraz Defense Grid: The Awakening w ramach nowej okazji od Epic Games – TUTAJ więcej informacji!
Dodatkowo gracze Xbox mogą zdobyć za darmo, na zawsze dodatek do Battlefield 1: Nie przejdą – TUTAJ szczegóły. Wczoraj informowaliśmy również, że przez weekend gracze Xbox mogą pograć za darmo w aż 3 gryTUTAJ dowiecie się więcej.

Dzisiaj dla odmiany przychodzimy z czymś dla graczy PC!
Pierwszą ofertą jest darmowe granie przez weekend w Battlefield 1. Do niedzieli, godziny 22:00 wszyscy użytkownicy platformy Steam mogą całkowicie za darmo pobrać Battlefield’a 1 i pograć w niego do końca trwania oferty. Oczywiście potem produkcja zniknie z naszej biblioteki. Jest to więc fajna okazja do przetestowania tytułu. Jeśli gra nam się spodoba to możemy ją do 4 sierpnia kupić aż 88% taniej.
Jeśli za mało Wam Battlefield’a to do 29 lipca, godziny 19:00 możemy również na Steam pobrać za darmo Battlefield 1 Shortcut Kit: Vehicle Bundle. Jest to dodatek wprowadzający do gry pakiet wyposażenia pojazdów czyli ulepszenia pojazdów oraz kompletu broni dla czołgisty i pilota w trybie online Battlefield 1. Tym razem jeśli dodamy DLC do naszej biblioteki do czasu zakończenia oferty to zostanie ono z nami już na zawsze.

Trzecią okazją jest darmowe granie przez weekend w Igrzyska Olimpijskie w Tokyo 2020. Tutaj sprawa ma się podobnie jak w przypadku Battlefield’a 1.
Otóż cała akcja toczy się na Steam, gdzie jeszcze przez dwa dni możemy zupełnie za darmo przetestować produkcję. Jeśli minie czas oferty to tytuł zniknie z naszej biblioteki.

  • Battlefield 1TUTAJ
  • Battlefield 1 Shortcut Kit: Vehicle BundleTUTAJ
  • Igrzyska Olimpijskie w Tokyo 2020TUTAJ

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *