Czy gra mi pójdzie na PC/Laptopie?

  • Paveł
  • 21.11.2019
  • 1

Zastanawiasz się czy GTA 5, Red Dead Redemption 2, Fortnite lub inna gra pójdzie na Twoim pc, laptopie? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytane bez potrzeby wypisywania swojej konfiguracji sprzętowej na różnych forach, czatach, to mam dla Ciebie rozwiązanie.

Istnieje tak genialna strona jak Can You RUN It, czyli w wolnym tłumaczeniu – czy możesz to uruchomić. Posiada ona bazę minimalnych i zalecanych wymagań sprzętowych, tysięcy gier na pc. Wystarczy uruchomić ich aplikację, która sprawdzi podzespoły naszego komputera, znaleźć tytuł i otrzymamy wynik pozytywny lub negatywny.

Co więcej dowiemy się które podzespoły naszego komputera mogą nie spełniać wymagań, co pozwoli nam na modyfikację sprzętu pod kątem danego tytułu.

Jak sprawdzić czy gra mi pójdzie?

  1. Wejdź na stronę Can You RUN It, aby wyszukać grę, kliknij tu
  2. W polu 1) wpisz tytuł, który chcesz sprawdzić, wybierz go z listy.
  3. Wybierz przycisk Can You Run It 
  4. Wyświetli się strona z wymaganiami sprzętowymi. Jeśli chcesz porównać je ze swoim sprzętem, ponownie wybierz przycisk Can You Run It
  5. Pobierz i uruchom aplikację, która sprawdzi Twój sprzęt. Po zakończeniu procesu, automatycznie zostanie wyświetlony wynik w przeglądarce.

Mam nadzieję, że pomogłem. Osobiście regularnie korzystam z tej strony, aby dowiedzieć się czy dany tytuł pójdzie na moim laptopie.

  • TEJ APLIKACJI NIE MOŻNA w 100% WIERZYĆ JEŚLI nawet ktoś nie spełnia wymagań może się okazać że gra będzie chodzić i jest Grywalna

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *