TELEDYSK - TO THE TOP

Cyberpunk 2077 znów opóźniony

  • Rajsi
  • 22.06.2020
  • 0

Złe wieści – Cyberpunk 2077 znów przełożony 

Cyberpunk 2077 to produkcja od Studia CD Projekt RED, na którą naprawdę długo przychodzi nam czekać.
Przypomnijmy, że tytuł ten został zapowiedziany aż 8 lat temu bo w 2012 roku, a dopiero jakiś czas temu zobaczyliśmy pierwszy trailer.

Początkowo data premiery była ustalona na 16 kwietnia 2020 roku, potem jednak zmieniono ją na 17 września 2020 roku.
Teraz CD Projekt RED informuje nas, że premiera znów uległa zmianie.

Cyberpunk 2077 ma pojawić się 19 listopada 2020 roku. Data została więc przeniesiona o kolejne 2 miesiące.
Twórcy wyjaśniają, że sama gra jest już skończona i wszystko jest na miejscu, lecz potrzebują oni więcej czasu by w pełni dopracować szczegóły.

Warto jednak pamiętać, że lepiej jest poczekać trochę dłużej na daną produkcję niż dostać grę wcześniej, lecz z wieloma błędami i niedopracowaniami. Miejmy zatem nadzieję, że będzie warto odczekać jeszcze te 2 miesiące dłużej i dostać naprawdę porządny tytuł!
Warto zaznaczyć, że data ukazania się produkcji jest jeszcze bliższa premierze nowych konsol. Oznacza to więc, że prawdopodobnie Cyberpunk 2077 ukaże się także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *