Laptopy i komputery - porównaj ceny

Commander ’85 – demo do sprawdzenia za darmo

  • Rajsi
  • 26.07.2020
  • 0

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tytule Commander ’85 za które odpowiedzialne jest polskie studio The Moonwalls.
Tytuł pojawi się na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także na Nintendo Switch. Dokładnej daty premiery nie znamy, lecz wiemy, że ma ona nastąpić gdzieś na jesień 2020 roku.

Dzisiaj przychodzimy z informacją, że na Steam dostępny jest darmowy prolog Commander’a ’85. Możemy zatem na spokojnie przetestować pierwsze momenty gry i zobaczyć czy tytuł przypadnie nam do gustu.
Niestety z tej opcji skorzystają jedynie gracze PC. Oferta nie jest ograniczona czasowo także możecie wejść do prologu kiedy chcecie.

  • TUTAJ pobierzecie prolog Commander ’85

Prolog ukazuje początki komputera marki Commander i wyjaśnia, jak tajna wojskowa technologia trafiła do małego domku na przedmieściach. Na swoim przyjęciu urodzinowym nie tylko poznasz przyjaciół, którzy będą towarzyszami przez resztę przygody, ale otrzymasz też prezent, który zmieni twoje życie na zawszeczytamy na Steam.

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach przypomnienia:
W grze znajdziemy wiele różnych możliwości, elementów losowych, zróżnicowane zadania poboczne czy nawet trzy różne zakończenia. Oznacza to, że w pewnym stopniu będziemy mogli kontrolować rozgrywkę poprzez nasze wybory.
Tytuł ma być naprawdę klimatyczny. Twórcy umiejscowili w nim wiele smaczków, które pozwolą nam się rzeczywiście przenieść w lata 80 i poznać smak „retro„. Oprócz tego ścieżka dźwiękowa będzie skupiona na oddaniu klimatu właśnie tamtych czasów.
W produkcji pojawią się elementy przygodowethriller – science fictionsurvivalu czy symulacji – jak widać gra ma być naprawdę zróżnicowana!
Po więcej szczegółów dotyczących gry zapraszamy TUTAJ!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *