Ciekawa gierka zmierza za darmo w kolejnej ofercie Epic Games

  • Rajsi
  • 21.11.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania jednej produkcji oraz jednego pakietu.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć Guild of DungeoneeringKID A MNESIA EXHIBITION oraz Never Alone. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuły, które możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to theHunter: Call of the Wild oraz Antstream – Epic Welcome Pack.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  25 listopada i skończy się w czwartek – 2 grudnia. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • theHunter: Call of the Wild TUTAJ
  • Antstream – Epic Welcome PackTUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

theHunter: Call of the Wild:
Zagraj w wyjątkową grę myśliwską i poczuj niezwykłą atmosferę realistycznego otwartego świata, olśniewającego opracowaniem graficznym. Zachwyć się niezwykłą atmosferą kampanii dla jednego gracza lub przeżyj wyjątkowe emocje polowania ze znajomymi.

Antstream – Epic Welcome Pack:
Zdobądź 1090 darmowych gems do wykorzystania w grze! Tę walutę możesz wykorzystać w grach, wyzwaniach i ograniczonych czasowo turniejach. Gems umożliwiają też odblokowanie trudniejszych wyzwań oraz turowych gier PvP, w których uczestniczyć mogą inni gracze oraz Twoi znajomi.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *