Gry - sprawdź opinie

Camping Bulider – stwórz wymarzony kemping na tropikalnej wyspie

  • Rajsi
  • 16.02.2021
  • 0

Zapewne znacie lub przynajmniej kojarzycie takie gry jak House Flipper czy Hotel Renovator. W skrócie chodzi w nich o dbanie i remontowanie placówki na której się znajdujemy i odpowiednio są to domy lub hotele. Jeśli gry te przypadły Wam swego czasu do gustu to dobrze się składa, ponieważ polskie studia The Dust oraz Two Horizons są odpowiedzialne za nową grę o podobnej tematyce, lecz w nieco odświeżonym stylu.

Produkcja o jakiej mowa to Camping Bulider.
Pewnie większość z Was chociaż raz była na swego rodzaju kempingu i dobrze wie, że jest to świetna okazja, by trochę wypocząć oraz zabawić się w otoczeniu natury. Camping Bulider pozwoli nam spojrzeć na to wszystko od trochę innej strony, czyli od strony „menagera”, który zerknie na całą sprawę nieco bardziej technicznym okiem.

 

 

W Camping Bulider przeniesiemy się na piękną, tropikalną wyspę. Naszym głównym zdaniem będzie stworzenie z niej istnego raju dla wczasowiczów, gdzie każdy będzie z przyjemnością odpoczywał w pobliskich kempingach.
W grze rozpoczniemy swój tropikalny biznes od renowacji jednego z kilku opuszczonych i zaniedbanych kempingów. Będziemy musieli naszą placówkę wysprzątać, pomalować, dodać do niej meble i akcesoria tak, by stała się ona przyjaznym miejscem dla odwiedzających. Dodatkowo w naszych kempingach będą mogły stanąć bungalowy, baseny, strefy gastronomiczne czy place zabaw oraz miejsca na grube imprezy. Wszystko to będziemy mogli zrobić po swojemu, a duży wachlarz różnych opcji da nam możliwość stworzenia swojego wymarzonego i idealnego kempingu, na który sami chcielibyśmy się wybrać.

Stworzenie kempingu to jedno, lecz trzeba nim jeszcze odpowiednio zarządzać. Ekonomia w Camping Bulider również będzie bardzo ważna. To jak stworzymy naszą placówkę da nam odzwierciedlenie w postaci gwiazdek jako oceny. To one będą decydowały o ilości odwiedzających nasz kemping. Będziemy musieli dbać również o naszych gości bowiem The Dust postawiło tym razem mocno na interakcje z NPC. Jako zarządca będziemy musieli im pomagać w różnych sprawach, rozmawiać z nimi oraz robić wszystko, by czuli się oni dobrze w naszym kempingu.

W naszym najnowszym tytule chcemy skupić się na wprowadzeniu rozbudowanego AI, które będzie reagowało na decyzje gracza. Tytuły z segmentu Builderów i Symulatorów będące aktualnie na rynku często przedstawiają nam świat, w którym brakuje samych NPC i interakcji z nimi. Chcemy to zmienić i wprowadzić coś, co świetnie sprawdziło się w innych gatunkach, a naszym zdaniem urozmaici rozgrywkę tego typu gier. ~ mówi Jakub Wolff, CEO The Dust / Two Horizons.

  • TUTAJ zobaczymy grę na Steam!

Póki co premiera gry nie jest nam jeszcze znana, lecz wiemy że zadebiutuje ona w pierwszej kolejności na PC. Wersja konsolowa nie została jeszcze zapowiedziana.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *