Call of Duty: Vanguard z darmowym weekendem

  • Rajsi
  • 17.11.2021
  • 0

Call of Duty: Vanguard pojawiło się niecałe 2 tygodnie temu. Gra jest więc naprawdę świeża, lecz twórcy postanowili udostępnić ją na chwilę za darmo!
Tytuł sam w sobie odbierany jest przez graczy raczej średnio. Na pewno nie zrobił on takich wyników, jakich twórcy oczekiwali więc udostępniają grę za darmo.

Otóż już od jutra – 18 listopada, godziny 19:00 startuje darmowy weekend z Call of Duty: Vanguard. Oferta ograniczona jest oczywiście czasowo i potrwa dokładnie do poniedziałku – 22 listopada, godziny 19:00. Do dyspozycji będziemy mieli całą zawartością oferowaną przez rozgrywkę wieloosobową.
Z całej akcji skorzystają wszyscy ponieważ jest ona organizowana na PC, PlayStation oraz Xbox. Wersja próbna ukaże się jutro w odpowiednich sklepach – Battle.net, PlayStation Store oraz Xbox Store.

Jest to więc idealny moment, by na własnej skórze, totalnie za darmo przetestować Call of Duty: Vanguard i sprawdzić czy dobrze nam się w niego gra. Jeśli uznamy, że chcemy tytuł kupić, to jeśli to zrobimy, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *