TELEDYSK - TO THE TOP

CALL OF DUTY MODERN WARFARE – otwarta beta dla wszystkich

  • Rajsi
  • 13.09.2019
  • 0

Super wieści dla fanów Call of Duty! 

Jak wiemy – premiera nadchodzącej części Call of Duty czyli Call of Duty Modern Warfare powoli się zbliża. Produkcja ukaże się 25 października 2019 roku na PCPlayStation 4 oraz Xbox One.
Na szczęście już możemy wskoczyć do gry i ją przetestować!

Otóż producent umożliwił nam zagranie w tytuł poprzez otwarte beta testy. Korzystnie dla nas ponieważ z okazji skorzystają wszyscy gracze, na wszystkich platformach – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.
Na początku, bo już od jutra, będą mogli zagrać posiadacze PlayStation 4. Nieco później wejdą do gry już wszyscy gracze!

Tak wygląda rozpiska: 
  • 14-16 września – tylko PlayStation 4
  • 19-20 września – pre-ordery PC, PS4, XOne
  • 21-23 września – wszyscy na PC, PS4, XOne

Oczywiście beta wersji gry należy szukać w sklepach konsolowych – PS Store oraz Xbox Store, a na PC w aplikacji Battle.net.
Ważną informacją jest także to, że postępy poczynione w becie nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry po premierze.

Przypominamy, że akcja gry toczy się w 2019 roku w różnych zakamarkach Ziemi. W tytule wcielamy się w żołnierzy oraz partyzantów dostających wiele misji i operacji, dzięki którym odwiedzimy wiele miejsc na świecie. W produkcji będziemy mieć także do czynienia z opcją multiplayer posiadającą wiele różnych trybów.
Call of Duty Modern Warfare to przede wszystkim nowy system bronisilnik czy mechanizmy pozwalające jeszcze bardziej odzwierciedlić rzeczywistość.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *