Gry - sprawdź opinie

Call of Duty: Black Ops Cold War tryb Zombie dla każdego za darmo

  • Rajsi
  • 16.01.2021
  • 0

Jeśli nie macie planów na następny tydzień to dzisiaj przychodzimy z pewną propozycją jak możecie zabić nadciągającą nudę!
Otóż Acivision organizuje akcje, w której możemy zagrać zupełnie za darmo w tryb Zombie w produkcji Call of Duty: Black Ops Cold War!

Jest to super okazji, by po prostu pograć przez tydzień ze znajomymi i przy okazji przetestować produkcję. Jak wcześniej zostało wspomniane – do dyspozycji mamy tylko i wyłącznie tryb Zombie. Studio udostępnia nam jednak dodatkowo w tym trybie dwa inne rodzaje trybów – Die Maschine oraz Cranked. Ponadto użytkownicy PlayStation będą mogli pobawić się jeszcze w trybie Onslaught. Oczywiście oznacza to, że nie potrzebujemy mieć podstawowej wersji gry, by wejść w ofertę.
Potrzebujemy jednak subskrypcję PlayStation Plus lub Xbox Live Gold, by móc skorzystać z darmowego tygodnia na konsolach.

Akcja trwa dla każdego bo skorzystają z niej zarówno gracze PC, jak i PlayStation oraz Xbox. Okazja jest jednak ograniczona i potrwa do 21 stycznia. Jeśli się Wam gra spodoba to gdy już ją kupicie to wszystkie postępy zostaną przeniesione do zakupionej wersji tytułu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *