Battlefield V za darmo przez weekend

  • Rajsi
  • 27.08.2021
  • 0

Kolejna oferta z darmową grą! 

Długi weekend trwa także przypominamy również o innych darmowych okazjach!
Oczywiście, dzięki Epic Game Store już od wczoraj możemy pobrać za darmo Saints Row: The Third Remastered oraz Automachef. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Dzisiaj przychodzimy również z ciekawą okazją!
Otóż na platformie Steam organizowane jest darmowe granie w świetną grę, którą jest Battlefield V. Jest to tytuł dla graczy, którzy mają ochotę przenieść się na weekend na front i postrzelać ze znajomymi do swoich wrogów.
Akcja tyczy się oczywiście tylko graczy PC i jest ograniczona czasowo. Okazja już się zaczęła i trwa do niedzieli – 29 sierpnia, godziny 19:00. Po określonym czasie gra zniknie z naszej biblioteki więc to dobry czas na przetestowanie produkcji zupełnie za darmo. Jeśli Battlefield V nam się spodoba to jeszcze przez 2 dni będziemy mogli kupić go aż 90% taniej.

  • TUTAJ pobierzemy Battlefield V!

Weź udział w największym konflikcie w historii ludzkości, walcząc na lądzie, w powietrzu i na morzu, dzięki zawartości odblokowanej od samego początku. Wybieraj spośród całego arsenału broni, pojazdów i gadżetów i walcz w bitwach II wojny światowej. Wyróżnij się na polu bitwy, korzystając z kompletnego składu elit oraz najlepszej zawartości do personalizacji roku 1. i roku 2.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *