Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Battlefield V – weekend darmowego grania (1 z 3)

  • Rajsi
  • 9.10.2019
  • 0

Super okazja do pogrania za darmo! 

Battlefield V miał swoją premierę już prawie rok temu bo 20 listopada 2018 roku. Jednak jeśli nie mieliście okazji pograć w owy tytuł to nadarza się świetna okazja by to zrobić zupełnie za darmo.
Otóż z okazji premiery Rozdziału V, EA daje graczom możliwość uczestniczenia w wydarzeniach społecznościowych i wyzwaniach w Battlefield V. Da nam to szansę na zdobycie ciekawych nagród, skórek czy emblematów!

Studio udostępnia zupełnie za darmo Battlefield V na 3 tygodnie. Mowa tutaj jednak o trzech następnych weekendach, podczas których będziemy mieć do dyspozycji różne, interesujące tryby multiplayer. Oczywiście podczas darmowego sprawdzania będziemy mieć także możliwość pogrania samemu i przejścia trybu fabularnego.
Z okazji skorzystają tylko gracze PC na Origin – TUTAJ!

Jutro zaczyna się pierwszy weekend, lecz już teraz możemy pobierać grę na nasze komputery.
Przed następnymi wydarzeniami oczywiście będziemy pisać przypomnienie oraz szczegóły jaką zawartość zawiera dany weekend, także bądźcie na bieżąco!

♦ Pierwszy weekend: 10 październik13 październik

Już jutro mamy okazję pograć w tryb „Szturm„. Sprawdzimy przy okazji takie mapy jak „Operacja podziemie”, „Rotterdam”, „Narvik”, „Merkury” oraz inne.
Jeśli ukończymy wyzwanie tygodnia to dostaniemy skórkę „Kapitan Hadlow” do czołgu Sturmgeschütz IV.
Tak jak wyżej jest napisane – do dyspozycji mamy także opcję pogrania samemu przy fabule!

W tym trybie 16 na 16 gracze dołączą do drużyny atakującej lub broniącej i będą walczyć o kontrolę nad sektorami poprzez niszczenie lub obronę celów. Atakujący muszą podłożyć ładunki wybuchowe pod dwa cele w sektorze, nim skończą im się kupony odrodzeń. Obrońcy muszą utrzymać pozycję i powstrzymać atakujących, albo zostaną zmuszeni do odwrotu.opisuje tryb EA.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo