Battlefield 1: Nie przejdą za darmo na Xbox

  • Rajsi
  • 21.07.2021
  • 0

W tym tygodniu gracze Xbox mają trochę szczęścia! 

Jeśli pogrywacie w Battlefield 1 na swoich konsolach Xbox to świetnie się składa, ponieważ możecie odebrać ciekawy prezent.
Otóż twórca gry organizuje akcje, w której gracze Xbox One oraz Xbox Series mogą zupełnie za darmo odebrać dodatek Battlefield 1: Nie przejdą.

Cała oferta oczywiście jest ograniczona czasowo i potrwa do końca piątku – 23 lipca, także warto się pośpieszyć. Na szczęście warto również wspomnieć, że jeśli dodamy DLC do tego czasu do naszej biblioteki to zostanie ono z nami już na zawsze, nawet jeśli minie już termin całej akcji. Żeby pobrać darmowy dodatek nie potrzebujemy abonamentu Xbox Live Gold.

  • TUTAJ pobierzecie za darmo Battlefield 1: Nie przejdą.

Dodatek Battlefield 1: Nie przejdą dodaje do gry między innymi 4 nowe mapy do trybu online, 2 nowe operacje, nowy tryb rozgrywki, 6 nowych broni, 2 nowe czołgi oraz elitarną klasę „czyściciel okopów”.
Electronic Arts opisuje DLC:
Wciel się w nieustraszonego żołnierza armii francuskiej. Zwyciężaj w zaciętych starciach wokół kotła Verdun i zejdź w głębiny Fortu de Vaux, gdzie w wypełnionych gazem korytarzach toczy się barbarzyński bój. Kieruj potężnymi wozami bojowymi i korzystaj z unikalnego uzbrojenia, biorąc udział w największym pancernym ataku Wielkiej Wojny nad rzeką Aisne.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *