Aven Colony jako kolejna gra od Epic

  • Rajsi
  • 31.10.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania tylko jednej produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć DARQ: Complete Edition. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuł jaki możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Aven Colony.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  4 listopada i skończy się w czwartek – 11 listopada. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Aven Colony:
Zbuduj nowy dom dla ludzkości w Aven Colony. Odkryj Aven Prime, oddaloną o lata świetlne od Ziemi obcą planetę, pokrytą pustyniami, tundrami i mokradłami. Rozbudowuj przyczółki w olbrzymie, tętniące życiem metropolie, stawiając czoła wyzwaniom związanym z osadnictwem w nowym świecie.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *