Gry - sprawdź opinie

Assassin’s Creed’a Valhalla – data premiery zmieniona

  • Rajsi
  • 14.09.2020
  • 0

Niedawno informowaliśmy o ciekawych nowinkach dotyczących Xbox Series X oraz Xbox Series S. Dowiedzieliśmy się wówczas o dacie premiery oraz cenie obu konsol.
Mają one się pojawić 10 listopada 2020 roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszamy TUTAJ!

Ubisoft gdy również dowiedział się o tej informacji postanowił podjąć pewną decyzję. Otóż firma ta zmieniła datę premiery Assassin’s Creed’a Valhalla. Nie jest to jednak opóźnienie lecz wręcz przeciwnie – produkcja ta pokaże się wcześniej. Nowa data premiery została ustalona również na 10 listopada, by gra wyszła równo z Xbox Series X i była tytułem startowym nowej generacji od Microsoft’u.
Początkowo Assassin’s Creed’a Valhalla miał pojawić się 17 listopada, także zagramy w niego o tydzień szybciej niż zakładano. Produkcja ukaże się na Xbox Series X, Xbox One, PC, Stadii oraz PlayStation 4. Dodatkowo gra na nowej konsoli ma działać w 4K i 60 klatkach na sekundę!

Dla przypomnienia:
W tytule będziemy zwiedzać IX-wieczną północ Europy jako postać wikinga Eivor. Sami będziemy mogli jednak zdecydować czy będzie to wojownik czy wojowniczka.
W Assassin’s Creed Valhalla zapoznamy się z zaawansowaną mechaniką RPG. Będziemy mogli toczyć zacięte bitwynajazdy i wykorzystywać strategię by odnieść zwycięstwo.
Nasze decyzję w walkach czy rozmowach również będą oddziaływać na dalszą przygodę.
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się nieco więcej o Assassin’s Creed’a Valhalla to zapraszamy TUTAJ.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *