TELEDYSK - TO THE TOP

Airport Renovator czyli odnów lotnisko po swojemu

  • Rajsi
  • 2.08.2020
  • 0

Polskie studio The Dust po raz kolejny tworzy ciekawy symulator!
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o symulatorze w którym wcielimy się w rolę dezynsektora – więcej informacji TUTAJ. Następnie wspominaliśmy o grze gdzie będziemy mieć możliwość wyremontowania swojego hotelu – szczegóły poznacie TUTAJ.

Dzisiaj przychodzimy z kolejnym tytułem od The Dust – Airport Renovator.
Gra będzie się opierać na odrestaurowaniu starych, zaniedbanych lotnisk by znów mogły w pełni funkcjonować. Nasze zadanie nie będzie proste! Będziemy musieli skrupulatnie zaplanować odbudowę i renowację wszystkich elementów portu lotniczego. Zaczynając od wieży kontroli lotów, poprzez pasy startowe, terminale czy hangary, a kończąc na ruchomych schodach i pojazdach takich jak melexy czy autobusy.

 

Całe zadanie będziemy mieć o tyle utrudnione, że całą odbudową nie będziemy mogli zając się sami i dać wodze fantazji. Przy projektowaniu lotniska będziemy musieli starać się odwzorować pierwotny plan portu lotniczego, którego dostaniemy tylko fragment, ponieważ pozostała część została zniszczona. To od nas więc zależy jak dobrze i strategicznie odbudujemy lotnisko by te działało jak najlepiej i jak najsprawniej.
Nie możemy także zapomnieć o nieco pobocznych zadaniach, lecz równie ważnych takich jak malowanie linii, łatanie dziur na pasach czy konserwacja sprzętu oraz pojazdów.

  • TUTAJ zobaczymy Airport Renovator na Steam!

 

 

 

 

 

Samoloty są jednymi z najczęściej używanych, publicznych transportów zbiorowych. Wszyscy wiemy, jak duże są to przestrzenie i jak dużo czasu proporcjonalnie do samego lotu spędzamy na samym lotnisku. Chcemy dać graczom możliwość bliższego poznania całej infrastruktury, która naszym zdaniem jest bardzo ciekawa i kryje wiele tajemnic. Ten symulator w przeciwieństwie do  zapowiedzianego przez nas wcześniej “Hotel Renovatora” postawi nieco inne zadanie przed graczami, nie dając im aż tak dużego wyboru samej dekoracji wnętrz i zewnętrznych części budynków, lecz skupiając się na precyzji wykonywanej renowacjimówi Jakub Wolff prezes The Dust.

Niestety póki co nie wiemy kiedy pojawi się omawiany tytuł.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *