Kiedy PlayStation 5 pojawi się w sklepach?

  • Rajsi
  • 29.11.2020
  • 0

Jak wiemy premiera PlayStation 5 nie poszła do końca po myśli graczy. Konsola na całym świecie bardzo szybko się wyprzedała i aktualnie naprawdę bardzo ciężko ją dostać.
Obecnie w polskich sklepach konsola jest totalnie nie do nabycia, także Ci którzy nie zdążyli zakupić PlayStation 5 w dniu premiery muszą obyć się smakiem.

Na szczęście PlayStation na swoim Twitterze trochę uspokaja graczy i podaje dość ciekawą informację. Otóż firma ogłasza, że premiera PlayStation 5 była największa w całej historii konsol od Sony.
Dodatkowo studio pisze, że PlayStation 5 pojawi się w sklepach jeszcze przed końcem roku. Osobiście mam dużą nadzieję, że jest to prawda i będzie możliwość zakupienia konsoli na święta.

Chcemy podziękować wszystkim graczom za uczynienie premiery PlayStation 5 największą w naszej historii. Popyt na PS5 jest bezprecedensowy, także chcemy potwierdzić, że więcej konsol PlayStation 5 trafi do sprzedawców jeszcze przed końcem roku – prosimy więc byście byli na bieżąco ze swoimi lokalnymi sklepami.” – pisze PlayStation na Twitterze.

Nie wiadomo jednak jaka ilość PlayStation 5 zostanie dostarczona do sprzedawców. Miejmy nadzieję, że tym razem Sony bardziej się postara i sklepy będą posiadać w swoim asortymencie odpowiednią ilość konsol.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *